Renowacje i remonty Remontujemy oraz przeprowadzamy gruntowne renowacje domów i mieszkań
Aktualności, Rozwój firmy,
Współpraca z partnerami
+48 731 045 199
+48 81 854 54 22
info@bsb-uslugi.pl Daniel Bodziak
ŁUCKA 99 K
21-100 Lubartow

O FIRMIE

Firma BSB-usIugi.pl powstała w czerwcu 2005 roku, odtąd ciągle zdobywając  nowe umiejętności oraz doświadczenie, poza granicami naszego kraju.

Dynamiczny rozwój naszej firmy  w kolejnych latach działalności, umożliwia nie tylko wiedza, kreatywne i profesjonalne wykonywanie usług budowlanych, ale również ambicja i rzetelność naszych pracowników. Ponad 10 letnie doświadczenie w branży budowlanej, pozwala firmie BSB-usługi.pl  zaoferować kompleksową realizację projektów, związanych zarówno z renowacją i remontem, kompleksowym wykończeniem domów i mieszkań, obiektów usługowych czy też użyteczności publicznej. Nasza oferta jest atrakcyjna nie tylko dla klienta indywidualnego, chętnie nawiązujemy długotrwałą współpracę z firmami oraz architektami.

Powierzone Nam projekty traktujemy z należytą starannością, a dzięki profesjonalnemu podejściu zasługujemy na zaufanie naszych Klientów. Na świadczone przez firmę BSB usługi, dajemy gwarancję wykonania zgodnie z nowelizacją przepisów, dotyczacą Gwarancji i Rękojmi z dn. 25 grudnia 2014 r.

W trosce o Naszego Klienta, powierzone Nam materiały oraz renomę wśród konkurentów, firma BSB-uslugi.pl posiada Ubezpieczenie Odpowiedzialności Cywilnej.

Z poważaniem
BSB – uslugi.pl
Daniel Bodziak